مجله هنربرتر |آگهی نامه|مجله تبلیغاتی|ژونال تبلیغاتی|

لیست مجلات و آگهی نامه های اصفهان

 

 

هنر برتر در راستای  بالا بردن سطح کیفیت تبلیغات استان اصفهان و تسهیل در اطلاعرسانی برای هم استانی ها و مشتریان گرامی اقدام به معرفی مراکز فعال در برخی از رشته های تبلیغاتی نموده است. به همین منظور لیست زیر که مرتبا در حال به روز رسانی میباشد. بعضی از همکاران رشته های مختلف تبلیغات صرفا جهت اطلاعرسانی در سایت هنر برتر قرار گرفته است.شایان ذکر است مسئولیت و نحوه عملکرد و برخورد موارد مذکور هیچ ارتباطی با هنربرتر نخواهد داشت و هنربرتر صرفا از باب اطلاع رسانی در جهت به دست آوردن اطلاعات تماس اقدام نموده است.

همکاران و افرادی که تمایل دارند به صورت ویژه در این صفحه و یا صفحات دیگر سایت آگهی داشته باشند از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایند.

با آرزوی موفقیتمجله اختصاصی
اطلاعات تماس:
اصفهان خیابان میرفندرسکی چهارراه آب 250 طبقه دوم بانک پاسارگاد واحد 3
03136614603 ---03136640690

 

 

 

 

 

 

 

 


 

صنعت و تکنولوژی چاپ و تویع مجله در دنیا در اروپا، دستخوش تغییرات عجیبی شده است و اين تحولات در تمامي ابعاد اين صنعت ورود پیدا کرده است. در عين حال که وجود يک مجله کماکان ثابت است و بدون تغيير مانده است، اما صنعتي که از مجله پشتبانی مي‌کند و به آن حيات مي‌بخشد همواره سيال و جاري است. رشد و نمو تبليغات در مجلات، تنوع محتوايي آنها و ساير پيشرفتهايي که به دست مي‌آيد حاکي از اين محيط در حال تغيير است. مجله به عنوان يک رسانه ارتباطي مؤثر از اهميت زیادی براي تبليغات برخوردار است

مزاياي تبليغ در مجله تبلیغاتی


در اختيار داشتن زمان کافي براي توضيحات تکميلي در مورد پيام و محصولات
برخورداري از اعتبار بالاتر نزد خواننگان نسبت به یا تراکت
عمر طولاني آگهي در مجله با توجه به اینکه مجلات تبلیغاتی معمولا مدت زیادی در یک محل می مانند

معايب تبليغ در مجله تبلیغاتی


امکان گزينش مخاطبين در مجلات تخصصي:کيفيت نسبتاً بالا چاپ نسبت به مجله
عدم امکان گزينش دقيق مخاطبين.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.