بسم الله الرحمن الرحیم

نام پروژه تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن عینک Optichi
تاریخ انجام کار مرداد ماه ۱۳۹۸
کارفرما مدیران اپلیکیشن
نوع کار تیزر کروماکی
پنج میلیون ریال

تجهیزات استفاده شده در این پروژه تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن عینک Optichi عبارتند از پرده کروماکی ست کامل نور دوربین های اس ال آر
در این پروژه ۲نفر از هنروران علاقمند به تیزر تبلیعاتی استفاده شده
این پروژه در زمان ۲ هفته برنامه ریزی و تولید شده است.
از ویژگی های این پروژه میتوان به از ویژگی های این تیزر استفاده از هنرور و تلفیق آن با اشکال گرافیکی بک گراند های مختلف می توان نام برد. که این تیزر توسط اوج هنر برتر ساخته شده است.

استوری برد تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن اپتیچی

به نام خدا خودروی فرسوده دور مستطیلی در حال گردش است دوربین روی تصویری که خانمی در حال اسـتفاده از موبایـل خود است زوم می شود . گوینده :باورتون میشه با همین موبایلی که تو دستتونه، می تونید همین اﻻن برید توی یک فروشگاه عینک فروشی و عینک های مختلف رو روی صورتتون امتحان کنید اینطوری با یک تیر چندتا نشون می زنید اول اینکه توی ترافیک نمی مونید و وقت خودتون را بهتر مدیریت کنید تازه خیلی راحت می تونید هر عینکی رو که خواستید روی صورتتون امتحان کنید البته این امکان رو هم داره کـه اون عکس رو با دوستات به اشتراک بگذارید و نظرشون رو بدونید همین اﻻن اپتیچی رو نصب کن و لذت ببر هم فال هم تماشا !!!

سناریوی معرفی اپلیکیشن اپتیچی

سناریوی معرفی اپلیکیشن اپتیچی دو نفر خانوم روی یک صندلی مشترک پشت به هم نشسته اند یکی از آنها در حال کار با موبایل خود است و ظاهرا از چیزی که در موبایل دارد لذت می برد دیگری آینه ای در دست دارد و عینک های مختلف روی صورت خود را امتحان می کند و خود را می نگرند اعصابش خرد است انگار نتیجه نمی گیرد آینه رها می کند. دیگری متوجه او می شود و به او موبایل خود را نشان می دهند. اپلیکیشن اپتی چی که می توان با آن عینک های مختلف را روی صورت خود امتحان کرد هر دو خوشحالند چندین بار از خود عکس می گیرند وبا عینکهای مختلف آن را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند.

متن تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن عینک Optichi

اگر به دنبال عینک خاصی می گردین و نمی دونین چه طوری عینک‌مناسب خودتون رو پیدا کنین
همین الان یه عکس از خودتون بگیرینو با اپلیکیشن اپتیچیی عینک دلخواهتون رو امتحان و انتخاب کنین
اوپتیچی این امکان رو داره که عینک های مختلف رو تست کنید، هم طبی، هم آفتابی و حتی لنزهای چشمی
تازه میتونین عکس هایی که با عینک های مختلف گرفتین رو توی شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارین و از دوستانتون نظر سنجی کنین
راستی اپتیچی میتونه فروشگاهی که عینکه مورد نظرتونو داره رو بهتون معرفی کنه

کارهای این سبکی را به هنر برتر بسپارید.