تیزر شرکت داروسازی فارابی با بهره گیری و استفاده از نام شخصیت ها و دانشمندان برجسته که دستاوردهای عظیمی را برای بشریت به یادگار گذاشته اند، علاوه بر تکریم و احترام به مقام والای آنان، همواره روح دانش پژوهی و جستارگری را در جامعه احیا می نماید.در سال ۱۳۶۸ نام این مجتمع نوبنیاد دارویی به نام حکیم ابونصر فارابی مزین گردید.و ما در شرکت اوج هنر برتر افتخار ساخت تیزر تبلیغاتی آن را در تابستان ۹۷ داشته ایم.

-اصفهان جلوه گاه تمدن، فرهنگ و هنر ایران زمین، اصفهان نماد هم زیستی، زیبایی، هنر و تکنولوژی درقرن بیست و یکم
-مجتمع داروسازی فارابی بزرگترین و پیشروترین مجتمع داروسازی جمهوری اسلامی ایران و وابسته به شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین به عنوان بزرگترین هُلدینگ دارویی و شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین هُلدینگ چند رشته ایی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
این مجتمع در زمینی به وسعت چهل هکتار و در ۴ واحد تولیدی کاملا مستقل به مساحت ۵۰ هزار مترمربع احداث و در سال ۱۳۷۱ به بهره برداری رسیده است.
در حال حاضر ۳ شکل دارویی قرص، سوسپانسیون و کپسول با ظرفیت سالیانه ۳۶۰ میلیون عدد قرص، ۴۰ میلیون شیشه سوسپانسیون و یک میلیارد و دویست میلیون عدد کپسول درگروه های دارویی سِفالوسپورین، پِنی سیلین، ماکرولید ، کینالون ، محصولات غیر آنتی بیوتیک و مکمل¬های رژیمی- غذایی تولید می نماید
-مواد اولیه، مواد جانبی و اقلام بسته بندی مورد نیاز در فرآیند تولید محصولات از معتبرترین تولید کنندگان جهان و بر اساس استانداردهای بین المللی USP، EP، BP تهیه و تأمین می شود.
-آزمایشگاههای کنترل و تضمین کیفیتِ مجتمع داروسازی فارابی با برخورداری از مجهزترین ومدرن¬ترین دستگاههای مورد استفاده در آنالیز و تعیین مقدار مواد با استفاده از آخرین دستور¬العمل¬های جهانی کنترل کیفیت و استانداردهای بین-المللی، فرآیند ارزیابی کیفی مواد اولیه و اقلام جانبی و بسته¬بندی و نیز محصولات ساخته شده را در کلیه مراحل تولید با نهایت دقت انجام می دهد.
– این مجتمع صنعتی مجهز به واحد بهسازی آب می باشد که با استفاده از تجهیزات مدرن، انواع آب¬های مورد نیاز در فرآیند تولید و کنترل کیفیت را مطابق با استانداردهای بین¬المللی تولید می¬نماید. همچنین کلیه پساب¬های آلوده به آنتی بیوتیک وباقیمانده مواد دارویی در تصفیه خانه صنعتیِ ویژه¬ای با استفاده از روش های پیشرفته شیمیایی و بیولوژیکی ، تصفیه و بازیافت شده و در فضای سبز کارخانه مورد مصرف قرار می گیرد.
(به صورت تیتر) ۷ مزیت رقابتی مجتمع داروسازی فارابی
 ربع قرن ( ۲۵سال) ، حضور بی وقفه در صنعت داروسازی ایران و کسب افتخارات متعدد
 فاصله ۱۵ کیلومتری تا شهر اصفهان به عنوان سومین شهر پرجمعیت و سومین شهر صنعتی ایران
امکان دسترسی سریع به جاده ترانزیتی و مواصلاتی کشور ، با فاصله ۱ کیلومتری
فاصله ۴۰ کیلومتری تا فرودگاه بین المللی
فاصله ۷ کیلومتری تا گمرک و راه آهن سراسری کشور
فاصله ۱ کیلومتری تا شرکت توزیع و پخش هجرت به عنوان رتبه سوم در شرکت¬های توزیع پخش سراسری داروئی ایران که ۳۵ درصد سهام آن متعلق به شرکت داروسازی فارابی می باشد.
وجود ۱۹۰۰۰ متر مربع ساختمان جدید الاحداث با امکانات و زیرساخت های لازم به منظور تولید فرآورده های جدید دارویی با سرمایه گذاری انجام شده بالغ بر ۳۰ میلیون دلار

فارابی گامی بلند در تضمین سلامت جامعه

این شعار اصلی مجتمع عظیم داروسازی فارابی است که آگاهانه به باور تمامی مدیران و کارکنان آن رسیده ودر استمرار و پویایی آن هوشمندانه و خردمندانه و به صورت عملیاتی اقدام نموده اند.

تیزر شرکت دارو سازی فارابی توسط کانون اوج هنر برتر ساخته شد.