تیزر مرکز فوق تخصص نورون

تیزر  مرکز فوق تخصص نورون ساخته شد در شرکت اوج هنر برتر می باشد می باشد تیم ما تمام تلاش خود را برای معرفی محصولات شما با بهترین کیفیت می کند شما میتوانید مامی نمونه کارهای شرکت ما را مشاهده فرمایید.

از افتخارات کانون هنر برتر همکاری با جامعه محترم پزشکی و پیراپزشکی می باشد هنر برتر در کارنامه خود چندین فیلم با موضوعات پزشکی دارد که یکی از بهترین آن هاآن ها فیلم تبلیغاتی نورون می باشد این فیلم در شهریور ۹۷ ساخته شد.
هزینه ای که برای ساخت چنین فیلمی می توان برآورد کرد هزینه ای میلیون می باشد که البته ما خیلی خیلی کمتر از این مبلغ این فیلم را ساختیم.

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

این فیلم استفاده شد انواع دوربینهای فیلمبرداری و عکاسی انواع حرکتی مثل اسلایدر و در بعضی از موارد بازی و همچنین از هلی شات در این فیلم استفاده شد.
با توجه به این که در ابتدا سیاست ما این بود که این فیلم را در حداقل قیمت ببینیم تا کار نهایتاً در یک جلسه به طور کامل فیلمبرداری گردد که ما در این فیلم لحاظ کردیم استفاده از هنر ور بود.
هنروران به بازیگران گفته می شود که در تیزرهای یا فیلم ها به صورت بازیگر ظاهر می شوند
متاسفانه در اصفهان دوران به صورت سازمان یافته کار نمی‌کند بنابراین شرکت های تبلیغاتی برای پیدا کردن بازیگرانی که مایل به شرکت در تبلیغاتی باشند مشکل بسیار زیادی دارند از جمله شرکت هنر تر
ولی با توجه به اینکه ما با این موضوع دست و پنجه نرم می کردیم و خوشبختانه توانستیم بانکی از هنرجویان و افرادی که هستند در تیزر به وجود آورده ایم مشکل را تا حدودی رفع کرده

تمامی افرادی که در فیلم تبلیغاتی مذکور ظاهر شده اند برق می باشند به غیر از یکی دو نفر
یکی از چالش هایی که در این فیلم با آن ۲۵۰ در می کردیم این بود که بعد از اتمام فیلم و تهیه نسخه اولیه آن و ارائه آن به سفارش دهنده سفارش دهنده تعداد بسیار زیادی ادیت بر روی فیلم لحاظ کرد و این کار چند بار تعداد تکرار شد

در اصفهان مشابه تهران هنرمندان به صورت کار می کنند.