فیلم صنعتی در صافهان

فیلم صنعتی در اصفهان ، فیلم تبلیغاتی در اصفهان

ما در کانون آگهی و تبلیغات هنر برتر از ابتدا تاکنون به انجام پروژه‌های مختلف تبلیغاتی مشغول می‌باشیم که از سال ۱۳۹۲ در راستای تبلیغات ویدئویی فعالیت های تبلیغاتی و فیلم‌های صنعتی در اصفهان پرداختیم. از آنجایی که روشهای مختلفی برای معرفی یک مجموعه و یا کارخانه وجود دارد اما یکی از بهترین روشها ، ساخت یک ویدئوی تبلیغاتی است، یک فیلم صنعتی می تواند به شکل حیرت انگیزی معرفی و ارائه شما را بالا ببرد. در ادامه این مطلب به مزایای فیلم های صنعتی نسبت به سایر انواع تبلیغات در نوع خود اشاره خواهیم کرد. همچنین این نکته حائز اهمیت است که چه تیم و گروهی این کار را انجام میدهند، در ابتدای این مطلب این موضوع را بیان می کنیم که ما یک گروه متشکل از هنرمندان و مهندسان این رشته هستیم، نوع کار ما از ویژگی بسیار مهمی برخوردار است .

آن اینکه سعی می کنیم تمام خدمات خود را با خلاقیت و تمرکز بر روی فروش و بازاریابی قرار دهیم. این بدان معنی است که اگر گروه هنر برتر به تولید فیلمی مشغول شد، مدام به این نکته پا فشاری می کند که هدف از تولید این فیلم چیست، هدف ما از ساخت فیلم صنعتی  فقط و فقط فروش برای مشتریانمان هست ، این یعنی این که فیلمی که ساخته می شود می بایست رویکرد بازار یابی داشته باشد و به نوعی نماینده صاحب فیلم در فروش محصولاتش باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
پالایشگاه

تولید فیلمهای تبلیغاتی ومستند صنعتی

فیلم معرفی شرکت، کارخانجات، خط تولید، معرفی محصول و تبلیغاتی

(مطابق با استاندارد های بین المللی)

چرا به فیلم تبلیغاتی نیاز داریم؟؟

جهان امروز جهان فیلم و عکس است، جهان تصویر است، به اطراف خود نگاه کنید جایی نیست که از فیلم و عکس و انیمیشن و امثال اینها خبری نباشد، هر حرکت تبلیغاتی که بخواهید انجام دهید لازمه آن فیلم و یا عکس است، شبکه های اجتماعی نیز به این خاصیت رنگی بیشتر داده اند و لزوم فیلم و عکس را در جایجای جهان یشتر و بیشتر کرده اند. در این بین کسی که از این غافله عقب بماند سخت عقب مانده است.

ما در هنر برتر تلاش کرده ایم تا با ساخت فیلم های صنعتی و ساخت فیلم های تبلیغاتی در اصفهان گوشه از این حرکت عظیم تبلیغاتی جهانی را دنبال کنیم، تلاش ما همانطور که قبلا گفته ایم تمایز در خدمات است، از جمله ویژگی های فیلم های صنعتی را در ادامه توضیح خواهیم داد.

فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی به چه فایده ای دارد؟

فقط در چند دقیقه همه چیز را به بهترین شکل ممکن بیان کنید

برای جذابیت از موسیقی، گوینده و المانهای گرافیکی استفاده می شود.

می توانید به زبان های دیگر نیز خود را معرفی کنید، فارسی عربی و انگلیسی

نمایش تصاویر به صورت منتخب  بر مبنای استرانژی شما

آپلود در آپارات،یوتیوب و اینستاگرام و پیوستن به دنیای ویدئو مارکتنیگ

هیچ چیز از قلم نمی افتد.

نمونه فیلم های ساخته در کانون تبلیغات هنر برتر