ساخت فیلم صنعتی – قبول سفارش از سراسر ایران

در سال ۱۴۰۰

با ساخت فیلم صنعتی قدرت و کیفیت تولیدات خود را به نمایش بگذارید.

تجربه تولید و ساخت ۲۷۰ فیلم صنعتی در ۱۲ سال

تولید انواع فیلم های صنعتی و تیزر های صنعتی با استانداردهای روز دنیا در کانون آگهی و تبلیغات اوج هنر برتر

ساخت فیلم صنعتی نشان دهنده ارتقاء چرخه ی برند شما ست

 پالایشگاه

برای کسب اعتماد مشتریان بزرگ و عقد قراردادهای بزرگ‌تر ، لازم است آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهید. ساخت فیلم صنعتی بهترین راه برای نمایش قدرت و کیفیت تولید شماست.

ساخت-تیزر

نباید از یاد برد که اهمیت کارگردانی در فیلم های صنعتی کمتر از فیلم های عادی نیست. یک فیلم سینمایی عادی در صورت عدم جذب مخاطب، شاید تنها سرمایه صرف شده را  هدر می دهد ، ولی اگر فیلم یا تیزر ساخته شده از یک صنعت یا کارخانه یا شرکت تاثیر منفی برمخاطب بگذارد، نه تنها بر روی کسب و کار تاثیر مثبت و سازنده نخواهد داشت، بلکه با تغییر نگاه تعداد زیادی از افراد نسبت به آن، کسب و کار مذکور را شدیدا رو به سمت منفی به حرکت در می‌آورد.

هنر برتر  برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی، پیش از هر گونه اقدام ابتدا تلاش می‌کند با جزییات مجموعه شما آشنا شده و زیر و بم های آن را یاد بگیرد، به همین دلیل خطایی سهوی در فیلم صنعتی تولید شده رخ نخواهد داد.

مدیران کارخانجات و شرکت های صنعتی همواره به دنبال کسب مشتریان و مخاطبان جدید و راضی نگاه داشتن مشتریان فعلی هستند. اما این کار باید در کمترین زمان و بهینه ترین حالت خود اتفاق بیفتد.

 

فرض بفرمائید  برای عقد قرارداد با یکی از مشتریان بزرگ بازار وارد جلسه‌ای شدید. آیا برای تحت تاثیر قرار داد نشان کاتالوگ خود را به آن‌ها خواهید داد؟ یا با نمایش یک فیلم جذاب چند  دقیقه‌ای طرف مقابل را مجذوب قدرت تولید و کیفیت خود خواهید کرد؟ با ساخت فیلم صنعتی جلوتر از بقیه حرکت کنید.

 

 

ویدئوی فیلم صنعتی را می توانید را در جایگاه هایی از جمله همایش ها، نمایشگاه ها، سمینارها ، شبکه های اجتماعی و حتی بعنوان آگهی تلویزیونی نمایش دهید

با ساخت فیلم صنعتی مناسب می توانید جایی در قلب و ذهن مخاطبان باز کنید. مزایای رقابتی خود را برای مشتریان خود توضیح دهید  و نمایش دهید که چه قابلیت ها و محصولاتی دارید.

 

اگر قصد ساخت تیزر صنعتی را دارید می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

۰۹۱۳۲۱۳۳۰۲۲

 

خدمات ویژه ساخت فیلم صنعتی ( ساخت تیزر صنعتی ) توسط هنر برتر  طراح و مجری انواع فیلم های صنعتی با رویکردی متفاوت، آینده ای متفاوت را برای برند شما رقم خواهد زد. هدف ما نمایش هر چه بهتر و رپورتاژ تصویری درخور برای کلیه مشتریان است. دپارتمان فیلم و تیزر هنر برتر با رویکردی حرفه ای می تواند برند شما را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد.

 

نمونه کارهای تیزر صنعتی ما گواه بر این مسئله است.

 

 چرا باید یک فیلم صنعتی حرفه ای داشته باشیم؟

طراحی و تولید فیلم های صنعتی آنجایی اهمیت پیدا می کند که یک  برند قصد دارد خود را با این تیزر معرفی کند. حال هر چقدر این تیزر بتواند پتانسیل های یک برند را بهتر به تصویر بکشد و پیام برند را بهتر انتقال دهد تاثیر پذیری و مارکتینگ بهتری برای آن برند انتظار خواهد رفت. تولید تیزرهای صنعتی با کیفیت می تواند سهم فروش برند را افزایش دهد و همچنین نیاز برند به مارکتینگ و تبلیغات را نیز کمتر می کند، زیرا که تیزر صنعتی جذابتر می تواند در مدت زمان کمتری مخاطب بیشتری جذب کند. همچنین فیلم های صنعتی ای که با کیفیت بالا ساخته می شوند حس اطمینان از برند را افزایش می دهند. در زیر برخی از نمونه کارهای صنعتی دپارتمان فیلم و تیزر هنر برتر  را ملاحظه خواهید کرد.

 

ساخت فیلم صنعتی