کاتالوگ قیر

طراحی کاتالوگ در اصفهان + کاتالوگ دیجیتال

طراحی کاتالوگ در اصفهان و سایر خدمات گرافیکی از خدمات شاخص هنر برتر محسوب می شود. اگر به دنبال یک مجموعه با تجربه و خلاق برای انجام خدمات تبلیغاتی خود هستید روی ما حساب کنید.

طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان
کاتالوگ چیست؟ کاتالوگ به کتابچه یا دفترچه ای گفته می شود که به شرح پتانسیل های یک مجموعه می پردازد در بیشتر مواقع کاتالوگها عکس محور هستند، یعنی فضایی که توسط عکسها گرفته می شود. نسبت به مقدار متنها خیلی بیشتر است این موضوع در بروشور دقیقا برعکس می باشد.
کاتالوگ ها در اندازه ها (A4-A5-A3-B4-50*35 ) و گرماژهای محتلفی(۸۰گرم تا ۳۵۰ گرم ) طراحی و چاپ می شوند.همچنین پس از چاپ خدمات پس از چاپ و جانبی بر روی آنها انجام می شود خدماتی مانند: روکش سلفون براق یا مات ، طلا کوب، برش و . . .
همچنین کاتالوگ ها در دو روش چاپ دیجیتال که معمولا برای تیراژ کم استفاده می شود و چاپ افست که برای تیراژ های ۱۰۰۰ عدد به بالا مورد استفاده قرار می گیرد.
جهت هماهنگی و ثبت سفارش از طریق شماره های درج شده در قسمت تماس با ما اقدام فرمایید.

برای استعلام قیمت چاپ و هزینه چاپ کاتالوگ تماس بگیرید.
با استفاده از چاپ دیجیتال و چاپ افست در کوتاه ترین زمان ممکن انواع کاتالوگ و بروشور قابل ارائه می باشد. چاپخانه های اصفهان

تعرفه قیمت کاتالوگ

همچنین با توجه به راحتی کار با کاتالوگ دیجیتال در قالب فایل PDF یکی از بهترین گزینه ها کاتالوگ دیجیتال می باشد که اخیرا با استقبال زیادی روبرو شده این نوع کاتالوگ از طریق موبایل و سایت و مواردی از این دست برای مشتری قابل دریافت می باشد.

طراحی کاتالوگ دیجیتال

طراحی کاتالوگ فنی مهندسی

طراحی کاتالوگ در اصفهان

طراحی کاتالوگ فنی مهندسی

قیمت و هزینه طراحی کاتالوگ در اصفهان سال ۱۴۰۳

 • قیمت طراحی هر صفحه کاتالوگ ۲۹۰ هزار تومان
 • قیمت طراحی بروشور سه لت ۷۵۰ هزار تومان در ابعاد A4
 • قیمت طراحی لوگو از ۲.۹ میلیون تومان
 • قیمت طراحی پوستر ۷۵۰هزار تومان
 • قیمت طراحی بیلبورد از  ۲.۹ میلیون تومان

لطفا برای اطلاع دقیق از هزینه ها و قیمت های طراحی کاتالوگ و استعلام دقیق در تلگرام به آیدی زیر پیام دهید.

#قیمت_طراحی_کاتالوگ   #۱۴۰۳

@honarebartar_ADVER

طراحی کاتالوگ فنی مهندسی
طراحی کاتالوگ فنی مهندسی
کاتالوگ قیر
طراحی کاتالوگ سنگ
stonre
طراحی کاتالوگ فنی مهندسی
کاتالوگ رنگین ذوب
طراحی کاتالوگ فنی مهندسی
طراحی کاتالوگ فنی مهندسی
کاتالوگ محیط زیستی
کاتالوگ سنگ
دنده تراش
مهندسی
طرح جلد
کاتالوگ سعیدیان

طراحی کاتالوگ صنعتی اصفهان 

ما در چهار مرحله، صفر تا صد تهیه یک کاتالوگ یا بروشور را طراحی می کنیم و به چاپخانه اصفهان می رسانیم

۱- تهیه اطلاعات اولیه و نیاز سنجی:

اطلاعاتی مانند متنها مربوط به فعالیتها و پروژه ها، و یا عکسهای مرتبط برای طراحی کاتالوگ و معمولا توسط سفارش دهنده تهیه شده و در اختیار هنر برتر قرار می گیرد. این اطلاعات ستون اصلی کار می باشد. که با کمک کارشناسان هنر برتر به شکل اتود اولیه بر روی کاغذ جانمایی می شوند. در این مرحله متون هر صفحه و عکسهای آن مشخص می شود، همچنین تعداد صفحات کاتالوگ تا حدود زیادی پیش خواهد شد.

۲- اصلاح اطلاعات اولیه و مناسب سازی بای طراحی :

با توجه به اینکه در بسیاری از موارد مشتری یا سفارش دهنده از تجربه کافی برای تهیه اطلاعات برخوردار نمی باشد، لذا کارشناسان هنر برتر اطلاعات اولیه ارسالی را اصلاح خواهند کرد، که شامل ویرایش متون ، ترجمه و جستجوی مجدد عکسها و در صورت نیاز عکاسی مجدد می باشد. تجربه نشان داده کاتالوگهایی که از عکسهای با کیفیت و حرفه ای برخوردار هستند، از اثربخشی چند برابری بهره می برند. همان طور که قبلا اشاره شد کاتالوگها عکس محور هستند و عکسها نقش مهمی در زیبایی و اثرگذاری آنها ایفا می کنند.

۳- طراحی و صفحه بندی:

بعد از تکمیل اطلاعات ، گرافیست های هنر برتر شروع به طراحی بخشهای مختلف کاتالوگ می کنند. مهمترین و اساسی ترین قسمت کاتالوگ صفحات جلد و پشت جلد آن می باشند و بعد از آن تمپلت صفحات داخلی که می بایست همه و همه هماهنگ و هم راستا باشند. پس از طراحی کامل ، طرح ها به تائید سفارش دهنده می رسد و برای چاپ آماده می گردند.

۴- چاپ و نظارت بر چاپو خدمات پس از چاپ:

شروع مراحل چاپ و مراحل تکمیلی چاپ دارای حساسیت های خاص خود می باشد، کارشناس نظارت بر چاپ به تمامی این موارد دقت می کند، تا هماهنگی لازم برای تمامی موارد چاپی انجام شود. همچنین کارشناس ناظر بر چاپ به نوعی پل ارتباطی بین طراح و چاپخانه می باشد. پس از چاپ مراحل تکمیلی مانند سلفون روکش های مختلف و صحافی انجام می شود.و پس از پایان این مراحل کاتالوگ های بسته بندی شده و به سفارش دهنده تحویل می شود.

توضیح اینکه ممکن است شما به طراحان زیادی دستیابی داشته باشید ولی هنر برتر انحصارا در تهیه و تولید کاتالوگ های مهندسی فعالیت داشته زمینه های مثل ذوب، برق ، اتوماسیون، مکانیک، طراحی مهندسی، سنگ و معدن و بازرگانی و انواع دیگر کاتالوگ های فنی ، امیدواریم شما هم به جمع مشتریان همیشگی ما بپوندید.

 

چاپ افست هنر برتر
کاتالوگ آزمایشگاهی
کاتالوگ شیمی
طراحی کاتالوگ فنی مهندسی

دستگاه نویز پروداکشن
طراحی کاتالوگ فنی مهندسی
کاتالوگ فنی نویز
طراحی کاتالوگ فنی مهندسی
طراحی کاتالوگ فنی مهندسی
طراحی کاتالوگ فنی مهندسی

برای سفارش طراحی کاتالوگ حرفه ای در اصفهان با شماره ۰۹۱۳۲۱۳۳۰۲۲ تماس حاصل فرمایید.

طراحی کاتالوگ در اصفهان ، برای اینکه یک کاتالوگ با کیفیت داشته باشید، باید پارامترهای مختلفی را مد نظر قرار دهید. مواردی مثل طراحی خوب،  مدیریت تولید محتوای کاتالوگ و چاپ کاتالوگ که با کیفیت بودن آن از مهمترین پارامترهای مد نظر می باشد،  ما در کانون آگهی و تبلیغات هنر برتر با سابقه ۱۵ ساله و اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سال‌های سال است ،که در تولید و طراحی بروشور در اصفهان و کاتالوگ های تبلیغاتی ،تجاری بازاریابی و موارد دیگر فعالیت داشته ایم.

برای این که بتوانید با کاتالوگ خود بر مخاطب و مشتریان خود تاثیر گذاری مفید و به ویژه ای داشته باشید. یکی از مهمترین مواردی که می بایست رعایت شود ، استفاده از عکس هایی است که در کاتالوگ  درج می کنید،  بهتر است این عکس ها را از طریق عکاسی و عکسبرداری از محصولات و یا لوکیشن‌های خود تهیه کنید، در صورتی که این کار برای شما قابل انجام نیز می توانید، از سایت های فروش عکس ، تصاویر مورد نظر را خریداری و در کاتالوگ خود استفاده کنید. البته بهتر است این کار با نظر کارشناسان هنر برتر انجام شود چرا که موارد بسیار دقیقی را می بایست رعایت کنید.(دیزاینر کاتالوگ)

در بسیاری از مواقع کسانی که به ما مراجعه می کنند، اطلاعات و عکس های خود را در فایل ذخیره کردند ، اما موضوع بسیار مهم این است که آیا اطلاعاتی که در کاتالوگ قرار است ،درج شود آیا در حوصله مشتری می گنجد و یا اینکه تنها برای سفارش دهنده جذاب خواهد بود، این مسئله ، مسئله بسیار مهم و حائز اهمیتی می باشد. حتماً مطالب کاتالوگ با نیاز مخاطب همراه و همگام باشد. چه بسا متون بسیار زیادی که در کاتالوگ استفاده می شود و هیچ زمانی خوانده نشده و فقط پرکننده صفحه خواهد بود بهتر است کاتالوگ ها تعداد عکس زیادی داشته باشند و هر عکس مفهوم زیادی را به مخاطب القا کند چرا که چشم مخاطب همواره عکس ها را دنبال می کند. در درجه بعدی جداول ، جداول فنی و چارت های مرتبط با شغل شما می تواند برای مخاطب جذاب و چشم نواز باشد.

اگر بتوانیم در کاتالوگ به معرفی شرکت خود به صورتی که به جزء جزء روند کار و یا روند ارائه خدمات یا محصول اشاره کنید، بسیار مورد پسند واقع خواهد شد، این موضوع را فراموش نکنید، که کسی که کاتالوگ شما را در دست دارد ،خواه‌ناخواه میخواهد ،از کار شما سر در بیاورد و این چه بهتر است که شما سرنخ را به او بدهید، تا بتواند شما را دنبال کند، مثلاً عکس های پرسنل خود ، نمایشگاه های که شرکت کرده اید ، عکس های داخلی از شرکت یا لوکیشن خود و در کل اطلاعاتی که مخاطب بتواند بیشتر و بیشتر با شما آشنا شود در قسمت درباره ما بیاورید.

نکته دیگری که در طراحی کاتالوگ می‌بایست  مورد نظر باشد استفاده صحیح از رنگ ها و پتانسیل های گرافیکی آن شرکت می باشد.

پس از تهیه کاتالوگ و طراحی فایل های مربوطه می بایست ،به موضوع چاپ اهمیت بدهید. (چاپخانه خوب در اصفهان)در هر صورت مسئله چاپ بخش عمده‌ای از یک کاتالوگ با کیفیت می باشد. جنس کاغذ جنس روکش کاغذ نوع صحافی کاغذ و استفاده صحیح از خدمات پس از چاپ مانند صحافی، یووی موضعی ،طلاکوب، نقره کوب، رنگ پنجم و یا ششم و مواردی از این دست در تهیه کاتالوگ بسیار حائز اهمیت است. فراموش نکنید مسئله چاپ در اصفهان نکته بسیار مهمی است چه بسا طراحی کاتالوگ در درجه عالی باشد ولی در مرحله چاپ این موضوع تحت تاثیر قرارگرفته و در نهایت خروجی قابل قبولی به دست نیاید.

کاتالوگ
طرح داخلی
کاتالوگ

اصلی ترین تفاوت بروشور و کاتالوگ این است که بروشور یک سند چاپ شده و کوتاه است. این دفترچه شامل مواد توصیفی یا تبلیغاتی است. و کاتالوگ سند یا کتابی است که حاوی اسامی، محصولات یا کتاب ها به صورت لیست بندی شده است.طراحی کاتالوگ حرفه ای اصفهان

کاربرد بروشورها و کاتالوگ ها در شرکت تبلیغاتی  نیز هست. بیشتر افراد زمانی که صحبت از بروشور یا کاتالوگ به میان می آید احساس سردرگمی می کنند زیرا هر دوی این موارد اطلاعاتی را در مورد محصولات شرکت، خدمات، هتل ها، مراکز خرید در اختیار مشتری قرار می دهند. بین بروشور و کاتالوگ تفاوت بسیار ظریفی وجود دارد . یک بروشور نشری است که حاوی یک صفحه تاشو یا صفحات متعددی است که به هم چسبیده شده اند.

از بروشورها عمدتا برای مقاصد تبیلغاتی استفاده می شود. تاریخ انتشار اولین بروشور به اوایل سال ۱۷۴۸ بر می گردد. بروشور از یک کلمه فرانسوی  گرفته شده است که به معنای دوختن می باشد. بروشور یک کتاب نازک و کوچک یا مجله ای است که معمولا تصاویر و اطلاعات زیادی در مورد محصولات، مکان ها و غیره دارد. این کتاب نازک معمولا یک صفحه ای یا سه صفحه ای است که می توان آن را به آسانی در همه جا پخش کرد. از این آیتم ممکن است برای تبلیغ محصولات جدید، موقعیت ها، مراکز خرید، رویدادها و هتل ها استفاده شود.

بروشور باید بسیار جذاب طراحی شود تا بتواند با یک نگاه، مشتری را به خود جلب نماید. امروزه الگوها و طرح های متنوعی  در بروشورها به کار می رود. می توان آنها را به شکل مجله ، بروشورهای کارت پستالی یا بروشورهای سه لت طراحی کرد. از سوی دیگر کاتالوگ،لیست محصولات یا خدمات موجود برای فروش با توضیحاتی در مورد قیمت و سایر مشخصات آن است که به عنوان یک سند چاپی یا سند الکترونیکی در اینترنت یا بر  روی سی دی عرضه می شود. کاتالوگ یک سند یا کتابچه ای است که حاوی لیست مرتب شده از نام ها، محصولات یا کتاب ها می باشد. هدف از ایجاد کاتالوگ چیزی جز فروش محصولات یا خدمات به مشتری نیست.(اگر به دنبال یک چاپخانه خوب در اصفهان هستید حتما با ما مشورت کنید)

این کاتالوگ ها معمولا حاوی اطلاعات ساده ای در مورد چیزهای خاصی هستند که از یک یا دو جمله تشکیل شده اند. آنها حاوی اطلاعاتی هستند که به مشتری کمک می کند محصولات یا خدماتی را به آسانی خرید کنند. کاتالوگ ها می توانند دانش مختصری در مورد محصول خاصی را به مشتری بدهند تا آن را به خوبی بشناسند و انتخاب خوبی به هنگام خرید داشته باشند. طراحی و رنگ آمیزی کاتالوگ ها باید عالی باشد تا بتواند نظر مشتری را به خود جلب کند. اساسا، بروشورها به عنوان یک رسانه برای پر کردن خلا بین شرکت و خواننده عمل می کنند. طراحان نیز باید با انتخاب درست گرافیک و کلمات، به دنبال روش موثر برای آگاهی بخشیدن به خوانندگان در مورد شرکت باشند. کاتالوگ ها معمولا حاوی اطلاعات گسترده ای از محصولات هستند.

شیر
ساده
کاتالوگ مهندسی

کاتالوگ یک کتابچه یا بروشور است که لیست محصولات یا خدمات یک شرکت یا سازمان را ارائه می‌دهد. کاتالوگ‌ها معمولاً شامل تصاویر، توضیحات و قیمت محصولات یا خدمات هستند. آنها اغلب برای تبلیغات و بازاریابی استفاده می‌شوند.طراحی و چاپ اصفهان

کاتالوگ‌ها می‌توانند به شکل چاپی یا الکترونیکی باشند. کاتالوگ‌های چاپی معمولاً از کاغذ با کیفیت بالا ساخته می‌شوند و تصاویر و متنی با کیفیت بالا دارند. کاتالوگ‌های الکترونیکی معمولاً به صورت فایل‌های PDF یا سایر فرمت‌های دیجیتالی ذخیره می‌شوند.

کاتالوگ‌ها می‌توانند برای اهداف مختلفی استفاده شوند، از جمله:

 • ارائه لیست محصولات یا خدمات یک شرکت یا سازمان
 • تبلیغات و بازاریابی محصولات یا خدمات
 • کمک به مشتریان در تصمیم‌گیری خرید
 • ارائه اطلاعات در مورد شرکت یا سازمان

کاتالوگ‌ها یک ابزار مفید برای کسب‌وکارها هستند. آنها می‌توانند به شرکت‌ها کمک کنند تا محصولات یا خدمات خود را به مشتریان بالقوه معرفی کنند و فروش خود را افزایش دهند.

در اینجا چند نکته برای طراحی یک کاتالوگ موثر آورده شده است:

 • اهداف کاتالوگ خود را مشخص کنید. چه چیزی می‌خواهید با کاتالوگ خود به دست آورید؟
 • مخاطبان هدف خود را مشخص کنید. کاتالوگ شما باید برای مخاطبان هدف شما جذاب باشد.
 • اطلاعات ضروری را ارائه دهید. کاتالوگ شما باید اطلاعات کافی در مورد محصولات یا خدمات شما ارائه دهد تا مشتریان بالقوه بتوانند تصمیم‌گیری خرید بگیرند.
 • از تصاویر و متن جذاب استفاده کنید. کاتالوگ شما باید چشم‌نواز و خوانا باشد.
 • از طراحی و قالبی استفاده کنید که حرفه‌ای و مناسب باشد.
 • کاتالوگ خود را به روز نگه دارید. کاتالوگ شما باید همیشه به‌روزترین اطلاعات را در مورد محصولات یا خدمات شما ارائه دهد.

با رعایت این نکات، می‌توانید یک کاتالوگ موثر طراحی کنید که به شما در رسیدن به اهداف تجاری خود کمک کند.

بروشور و کاتالوگ هر دو ابزارهای تبلیغاتی هستند که برای ارائه اطلاعات در مورد یک شرکت یا سازمان استفاده می‌شوند. با این حال، تفاوت‌های کلیدی بین این دو وجود دارد.بروشور معمولاً یک سند کوچکتر از کاتالوگ است که شامل اطلاعات کلی در مورد یک شرکت یا سازمان است. بروشورها معمولاً برای اهداف آگاهی‌بخشی یا بازاریابی استفاده می‌شوند.کاتالوگ معمولاً یک سند بزرگتر از بروشور است که شامل اطلاعات جامع در مورد محصولات یا خدمات یک شرکت یا سازمان است. کاتالوگ‌ها معمولاً برای اهداف فروش و بازاریابی استفاده می‌شوند.طراحی و چاپ اصفهان

در اینجا چند مثال از نحوه استفاده از بروشور و کاتالوگ آورده شده است:

 • یک بروشور می‌تواند برای معرفی یک شرکت جدید به مشتریان بالقوه استفاده شود.
 • یک کاتالوگ می‌تواند برای ارائه لیست محصولات یا خدمات یک شرکت به مشتریان بالقوه استفاده شود.
 • یک بروشور می‌تواند برای تبلیغ یک رویداد یا فروش استفاده شود.
 • یک کاتالوگ می‌تواند برای ارائه اطلاعات در مورد یک محصول یا خدمات خاص استفاده شود.

انتخاب اینکه از بروشور یا کاتالوگ استفاده کنید به اهداف و مخاطبان هدف شما بستگی دارد. اگر می‌خواهید اطلاعات کلی در مورد یک شرکت یا سازمان ارائه دهید، بروشور یک گزینه خوب است. اگر می‌خواهید اطلاعات جامع در مورد محصولات یا خدمات ارائه دهید، کاتالوگ یک گزینه بهتر است.

دیگر خدمات ما در گروه گرافیک، طراحی و نظارت بر چاپ:

به زودی اطلاعات تکمیلی در خصوص بسته بندی و طراحی جعبه درج خواهد شد.
جهبه محصول خوشکل

طراحی جعبه در اصفهان

تماس با ما

طراحی کاتالوگ دیجیتال در اصفهان

اگر هزینه‌های بالای چاپ کاتالوگ برای شما برای شما غیر قابل توجیه است می‌توانید کاتالوگ خود را به صورت یک فایل دیجیتالی در قالب pdf برای افراد مورد نظر و مخاطبان خود ارسال کنید.

کاتالوگ دیجیتال همان کاتالوگ‌های معمولی هستند که به صورت دیجیتالی یا pdf تهیه  شده و می‌توان با اسکن یک کیو آر کد به راحتی مورد استفاده قرار گیرند.

انی کاتالوگ ها به وسیله لینک یا کیوآر کد روی کارت ویزیت، سایت و هر جای دیگر قرار می گیرند .

ویژگی بسیار مهمی که طراحی کاتالوگ دیجیتال در اصفهان دارند، به دلیل عدم چاپ آن در هر لحظه می‌توانید آن را تغییر دهید یا ویرایش کنید. اگر هزینه‌های بالای چاپ کاتالوگ برای شما غیر قابل توجیه است، می‌توانید کاتالوگ خود را به صورت یک فایل دیجیتالی در قالب pdf برای افراد مورد نظر و مخاطبان خود ارسال کنید.

نرم‌افزارهای مخصوص طراحی کاتالوگ دیجیتال در اصفهان وجود دارند، که با توجه به محدودیت باز شدن آن در گوشی‌های همراه توصیه نمی‌شوند. اما اگر بپرسید ویژگی‌های یک کاتالوگ دیجیتال چیست، می‌بایست بگوییم کاتالوگ دیجیتال در قدم اول می‌بایست حجم متناسبی داشته باشد. بعضاً دیده شده بعضی از افراد از کاتالوگ دیجیتال  حجم بسیار بالا برای خود استفاده می‌کنند که این با توجه به زمان زیاد دانلود ممکن است اثربخشی نداشته باشد. همچنین در کاتالوگ می‌بایست از متون مناسب عکس‌های با کیفیت و زیبا و شکیل جداول مورد نظر و طراحی زیبا استفاده کرد تا برای مخاطب چشم نواز باشد و همچنین اطلاعات مورد نیاز او را قابل رویت و در دسترس باشد .

ما در هنر برتر قبل از اینکه طراحی کاتالوگ دیجیتال در اصفهان را اجرا کنیم، خود را جای مشتری و بیننده می‌گذاریم تا بدانیم بیننده به دنبال چه چیزی است. در کاتالوگی که می‌خواهد طراحی شود، این نکته بسیار نکته حیاتی و مهمی می‌باشد.

اما مزایای کاتالوگ دیجیتال چیست؟ اول اینکه از هزینه‌های سرسام آور چاپ آزاد می‌شوید و نیازی به هزینه کردن نخواهد بود.

 دوم اینکه ویرایش آن و به روز رسانی آن بسیار راحت و ممکن در هر زمان می‌باشد و در آخر دسترسی بسیار سریع و در هر جا با ارسال یک کیو آر کد یا لینک کاتالوگ دیجیتال شما به کاتالوگ دیجیتال امکان پذیر است.

جهت اطلاع از قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال در اصفهان با هنربرتر تماس حاصل فرمایید.

قیمت و هزینه طراحی کاتالوگ در اصفهان سال ۱۴۰۳

 • قیمت طراحی هر صفحه کاتالوگ ۲۹۰ هزار تومان
 • قیمت طراحی بروشور سه لت ۷۵۰ هزار تومان در ابعاد A4
 • قیمت طراحی لوگو از ۲.۹ میلیون تومان
 • قیمت طراحی پوستر ۷۵۰هزار تومان
 • قیمت طراحی بیلبورد از  ۲.۹ میلیون تومان

لطفا برای اطلاع دقیق از هزینه ها و قیمت های طراحی کاتالوگ و استعلام دقیق در تلگرام به آیدی زیر پیام دهید.

#قیمت_طراحی_کاتالوگ   #۱۴۰۳

@honarebartar_ADVER

سوالات متداول برای طراحی کاتالوگ در اصفهان

معمولا کاتالوگ با صفحات کتابچه ای تهیه می شود به نحوی که اطلاعات آن با محوریت تبلیغ کالا یا خدمات است اما بروشور به صورت کاغذ تاشو با چند خط تا و با محوریت آموزش، اطلاعرسانی تولید می شود.

در ابتدا اطلاعات خود را دسته بندی نمایید و مشخص کنید در هر صفحه از کاتالوگ چه مطالبی باید درج شد، همچنین تمامی عکسهای مورد نظر را در پوشه مربوط به هر صغحه قراردهید و به صورت فایل زیپ از طریق تلگرام ارسال کنید. به طور کلی برای طراحی کاتالوگ به متنها و عکسهای شما نیاز است که هر چه این فایلها مرتب و منظم تدارک دیده شود ، به طبع طراحی هم با سرعت و کیفیت بیشتری انجام خواهد شد.

حداقل تیراژ برای چاپ افست معمولا۱۰۰۰ عدد است و برای چاپ دیجیتال محدودیتی نداریم ، البته بهتر است برای تعداد ۱۰۰ عدد به بالا از چاپ آفست استفاده شود.

در صورتی که تمایل داشته باشید بدون مراجعه حضوری و فقط از طریق تلگرام کلیه هماهنگی ها ب از ارسال تا تائید فایلها انجام خواهد شد.

بسته به شرایط ترافیک کاری از ۳ تا ۱۰ روز برای کاتالوگ هایی با تعداد صفحه حداکثر۲۴ صفحه زمان نیاز است.

بر اساس کاغذ و گرامژ آن سلفون و سایر خدمات قیمت از چند چاپخانه استعلام می شود و در اختیار مشتری قرار می گیرد و با نظارت هنر برتر مرحله چاپ انجام می شود.

نظرات یا سوالات خود را از این طریق ارسال نمائید. یا با شماره ۰۹۱۳۲۱۳۳۰۲۲ تماس بگیرید.

۱۶ پاسخ
    • تبلیغات در اصفهان
     تبلیغات در اصفهان گفته:

     بهترین گرافیست اصفهان ممکنه در بهترین شرکت های گرافیکی در اصفهان که هم کار چاپ و تبلیغات اصفهان و هم طراحی کاتالوگ صنعتی اصفهان انجام می ده کار های طراحی و چاپ کاتالوگ و حتی بروشور اصفهان رو انجام بده من خیلی راضی بودم باهاتون کار کردم امدیوارم که طراحی کاتالوگ بروشور ما به نحوی انجام بشه که مثل طراحی کاتالوگ صنعتی اصفهان برای غرفه نمایشگاه که شرکت های چاپ و بسته بندی در اصفهان هم قرار چند ماه آنیده باشه می خوایم شرکت کنیم ممنون می شم طراحی کاتالوگ بروشور مارو در اولویت قرار بدیهید البته طراحی بسته بندی اصفهان و هم طراحی غرفه هم داریم که باهاتون هماهنگ می کننم. ممنون از شما سایت عالی دارید

     پاسخ
 1. ویستا چوب
  ویستا چوب گفته:

  سلام شما چه نو کاتالوگ هایی طراحی می کنید میشه بگید چه نوع کاتالوگ ها و بروشور هایی انجام می دهید و اینکه اصفهان هستید یا برای شهر های دیگه مثل خوزستان اهواز هم کار می کنید؟ ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   سلام محدودیت خاصی نداریم برای چاپ کاتالوگ در اندازه های مخلف چاپ می شه و برای شهر های دیگه هم انجام میشه لطفا اطلاعات خودتون رو ایمیل کنید ممنون

   پاسخ
 2. tarahi cataloog
  tarahi cataloog گفته:

  سلام برای طراحی حرفه ای کاتالوگ در اصفهان خیلی گشتم ولی از طرح های شما خیلی خوش اومد می خوستم اگر امکان داره برای دانلود چند از طرح های رایگان لایه باز فایلهای کاتالوگ هایی که خودتان طراحی کردید رو بگذارید ممنون

  پاسخ
 3. شرکت شیلات ایران
  شرکت شیلات ایران گفته:

  تعدادی محصول داریم که می خوایم عکاسی بشه و در کاتالوگ چاپ بشه اگر تعداد محصول ۶۰عدد باشه در قیمت تاثیر داره و اینکه چندتا محصول در یه صفحه جا میشه ما محصولات ماهی و میگو داریم مچکرم اگه جواب بدید یا با شماره۰۹۱۳****** تماس بگیرید

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   هزینه طراحی کاتالوگ و هزینه عکاسی از هم جدا هست و اینکه در هر صفحه چندتا محصول چیدمان کرد بستگی به نظر خودتون داره و کاربرد شما از کاتالوگ

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *